Готуємося до нового навчального року
В умовах воєнного стану дуже важко передбачити те, яким буде навчання в новому навчальному році, особливо це стосується прикордонних областей, які межують із країною агресором, де повітряні тривоги лунають щоденно і по декілька разів. Проте вже сьогодні варто готуватися до роботи восени, передбачивши всі варіанти і застосовуючи максимальну гнучкість.
03 липня 2025 року в Прилуцькій гімназії № 13 імені Святителя Іоасафа Бєлгородського відбулася продуктивна зустріч керівництва гімназії із директоркою Прилуцького центру професійного розвитку педагогічних працівників, під час якої директор гімназії Наталія Воронько, заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Кіча та директорка центру Світлана Чернякова обговорили нормативно-правову базу щодо планування роботи закладу в новому навчальному році, аби навчання в умовах війни було ефективним та результативним. Попрацювали над питанням розбудови внутрішньої системи якості освіти закладу, подискутували про доцільність впровадження сучасних інноваційних технологій та цифрових інструментів співпраці, надавши перевагу тим, контент яких має інтегруватися в різні форми навчання, та склали орієнтовний перелік першочергових завдань, вирішення яких сьогодні дозволить вивільнити час на підготовку до занять протягом 2025-2026 навчального року.

Немає коментарів:
Дописати коментар