вівторок, 6 січня 2026 р.

Головна сторінка. Новини

Тренінг «Перезавантаження НУШ»

Триває реформа Нової української школи (НУШ) і педагоги  м. Прилуки активно готуються до впровадження оновленого Державного стандарту початкової освіти, щоби ефективніше організовувати освітній процес під час війни й адаптувати його до сучасних викликів. 
 З метою підвищення фахового рівня  вчителі початкової школи ЗЗСО міста Прилуки взяли участь у тренінгу «Перезавантаження НУШ», який відбувся 05 січня 2026 року на базі Прилуцького ліцею №5 імені В.А. Затолокіна. Тренером була доцент кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту  Ніжинського ДПУ імені М.В. Гоголя, тренерка з подолання освітніх втрат в початковій школі Надія Білоусова. Модератор тренінгу – Людмила Гапченко, консультант Прилуцького центру професійного розвитку педагогічних працівників.
Учасники тренінгу поглибили знання про зміни в  оновленому  Державному стандарті початкової освіти, а також удосконалювали навички та вміння з використання технологій та методів інтегрованого  навчання.
Тренінг відбувся у теплій, дружній атмосфері. Педагоги фантазували, творчо підходили до виконання поставлених завдань, генерували креативні ідеї, приймали нестандартні рішення, активно включалися у роботу, ділилися досвідом, що сприяло, підвищенню фахового рівня та професійної майстерності кожного учасника тренінгу.  Вчителі в практичних вправах  активно працювали в парах та групах, виконуючи різноманітні завдання «Вправа 4-К», «Створення казки у Gemeni», «Такий інакший», «Математичний телеграф», «Технологія – 5К», «Ромашка Блума», детально опрацювали «Навички 4-К». Особливий, гарний настрій  у вчителів створився після активних руханок «Знайди свою пару», «Зліт-приземлення» та «Білки-будинки».






Програма тренінгу була досить насиченою та дуже корисною, вдалося по-новому подивитися на методичну основу компетентністного навчання. Впевнені, що отримані нові знання  допоможуть педагогам якісно надавати освітні послуг!
Щиро дякуємо пані Надії за проведення помічного, цікавого тренінгу, а директору Прилуцького ліцею №5 імені В.А. Затолокіна  Юлія Зімбалевська  за створення комфортних, безпечних умов для його проведення.

Немає коментарів:

Дописати коментар